Ciekawostki

Przyroda i człowiek - czyli esencje naszego życia, które mogą je wzbogacić i uczynić lepszym są podstawą naszych rejsów. Każdy poranek możesz spędzić w najbardziej optymalny dla siebie sposób.

Nic nikomu nie narzucamy, jedynie podajemy menu z chilloutowymi propozycjami:
 można wybrać medytacje w otoczeniu szumiących palm lub po prostu delektować się chwilą z książką w ręce. Jeżeli zdecydowanie należysz do ludzi energicznych, umożliwimy Ci poranny jogging na plaży lub zrobienie innego treningu aerobowego.

Podczas rejsu stajemy się Twoim osobistym paparazzi, z tą różnicą, że dajemy Ci możliwość pokazania się z jak najlepszej strony, co by zrobione przez nas zdjęcia od razu wywoływały uśmiech na Twojej twarzy.


Dzięki podwodnej kamerce GoPro10 uchwycimy Twoje tête-à-tête z żółwiami, a nasza ulubiona zabawka dron DJI Mavic 3 zagwarantuje Ci zbliżenia i manewry rodem z hollywoodzkich filmów akcji.

 

Romantyczny rejs po Karaibach nie będzie do cna poetyczny, jeżeli nie wzbogacimy go w blask ognia. Zatem w naszym TOP 10 nie zabraknie nostalgicznego wieczoru na plaży, w ciepłym świetle  ogniska i ze szklaneczką dobrego trunku w ręce. 
Jeżeli należysz do osób pragmatycznych i nie w głowie Ci plażowe romanse, będzie i grill. Też na plaży, a jakże.

Żebyś mógł jeszcze bardziej wczuć się w karaibską atmosferę, umożliwimy Ci spędzenie nocy w hamaku zawieszonym między palmami pod gwieździstym niebem, ale też zapewnimy Ci opcję wycieczki quadami, wędkowania i dla odmiany  upaćkania się w błocie i wykąpania pod wodospadem.

Przede wszystkim jesteśmy dla Ciebie.

Gwadelupa - Dominika - Martynika →
Gwadelupa - Antigua i Barduba - Gwadelupa →
Martynika - St. Lucia - St. Vincent i Grenadyny - Martynika →

 

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
×