Dlaczego my?

Optymalnie ułatwiamy wpadanie w zachwyt

Zadowolenie uczestników wyprawy, uśmiechy na ich twarzach to dla nas priorytet.

 

Nasze rejsy są tak zorganizowane, abyś po wylądowaniu na obczyźnie nie musiał sobie niczym zaprzątać głowy, a skupił się jedynie na czerpaniu przyjemności z podróży. Ułatwia to m.in. fakt, że kapitan jest osobą profesjonalną i bardzo doświadczoną w żeglowaniu w pojedynkę i w każdych warunkach pogodowych, więc wiesz, że jesteś w absolutnie dobrych rękach.

Kapitan Łukasz, czyli nasz anioł stróż, który od początku do końca rejsu zadba o Twoje bezpieczeństwo, będzie również dbał pieczołowicie o Twoje dobre samopoczucie, bo przecież po wejściu na pokład stajesz się członkiem naszej rodziny jaką tworzymy jako załoga.


Nie ma lepszej sposobności na poznawanie dalekich lądów, jak tylko z ludźmi, którzy te lądy znają jak własną kieszeń, a my Małe Antyle poznaliśmy doskonale z każdej strony.

 

Osobiście przygotowujemy plan rejsu tak, aby zabrać załogę w miejsca, które nie dla wszystkich są dostępne, a ciekawostek o nich nie sposób znaleźć w żadnym turystycznym przewodniku po Karaibach. Tym samym gwarantujemy Ci możliwość trafionych ripost na przyszłych spotkaniach towarzyskich, którymi wprawisz w osłupienie niejednego lwa salonowego, który jakoby wszędzie był i wszystko widział.

 

A Ty z nami zobaczysz i osobiście doświadczysz spotkań z morskimi i lądowymi żółwiami i płaszczkami, bogatą rafą koralową i świecącym planktonem oraz radosnymi delfinami. Będziesz eksplorował dżunglę w poszukiwaniu rozbitych wraków, ukrytych jezior i głośnych wodospadów, zdobędziesz najwyższy szczyt Antyli i wślizgniesz się do podziemnych jaskiń. Zobaczysz destylarnie najlepszego rumu na świecie i posmakujesz przysmaków karaibskiej kuchni oraz tropikalnych owoców.


Od strony technicznej oczywistym jest, że wszystkim uczestnikom rejsu gwarantujemy potrzebne do zabawy na plaży i w morzu gadżety. Każdy członek załogi otrzyma także sprzęt do snorkelingu ABC, posiadamy również sprzęt do nurkowania, wędki z osprzętem, harpuny do polowań pod wodą.

Ze sprzętu pływającego mamy dwie deski SUP z wiosłami i ponton o długości ponad trzech metrów z silnikiem 25 hp. Dla osób, które nie do końca czują się komfortowo w wodzie do dyspozycji makarony i deseczki do pływania.

Nasza oferta obejmująca pobyt, wyżywienie, atrakcje i wycieczki z przewodnikiem jest nie do pokonania i sami niejednokrotnie się zastanawialiśmy czy bardziej atrakcyjna jest nasza cena, czy to co oferujemy. Prawda natomiast jest taka, że za świetną cenę dostarczymy Ci ultra pakiet pozytywnych wrażeń i niezapomnianych wspomnień, niespotykany u naszej konkurencji.

Przede wszystkim jesteśmy dla Ciebie.

Gwadelupa - Dominika - Martynika →
Gwadelupa - Antigua i Barduba - Gwadelupa →
Martynika - St. Lucia - St. Vincent i Grenadyny - Martynika →

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
×