Kim jesteśmy?

Łukaszuk Łukasz
Kapitan, organizator oraz właściciel floty.

Stosunkowo młody duchem i ciałem swoją żeglarską przygodę rozpocząłem w 2012 roku i od razu z wielkim przytupem, czyli kupno pierwszego jachtu i równocześnie pierwsza wymagająca wyprawa.

Zaczęło się w Hiszpanii, kierunek Wyspy Kanaryjskie, następnie przepłynięcie Atlantyku, aby dopłynąć do wymarzonego celu podróży – Karaibów. Podczas pierwszego rejsu towarzyszyła mi żona. Jednak już kolejny rejs przez Atlantyk postanowiłem odbyć sam.
Nie ma lepszego sposobu na poznanie i pokonanie swoich granic, jak zmierzenie się z nimi osobiście bez asysty osób wspierających nie tylko duchem, ale też ciałem.

Nieskromnie wystawiłem sobie ocenę celującą, stwierdzając, że profesjonalny i opanowany żeglarz naprawdę poradzi sobie w każdych warunkach, a miałem przyjemność doświadczyć zarówno tych idealnych, jak i wyjątkowo fatalnych.

Na pokładzie jachtu czuję się jak ryba w wodzie. To jest moje miejsce, do którego z wielką przyjemnością zapraszam wszystkich spragnionych jak ja przygód. 
Jedenaście lat doświadczenia i tysiące pokonanych morskich mil robią swoje, dlatego chętnie dzielę się z uczestnikami rejsów swoją wiedzą i nabytą praktyką.

 

Chociaż mogłoby się zdawać, że rejs i jacht są całym moim światem, jednak mam w sobie znacznie więcej miłości i pasji do życia i innych aktywności.
Mogę zaręczyć, że rejs z nami nie będzie nudny, bo jest to całkowicie sprzeczne z moją naturą.
Oczywiście zagwarantuję Ci czas na medytację lub jogę, bo o równowagę ducha i ciała przecież chodzi, ale przede wszystkim będziemy aktywni.

Moja pasja do górskiego trekkingu, uprawiania kajakarstwa czy jazdy rowerem obowiązkowo znajdzie odbicie w naszym rejsie, ponieważ bardzo chcę Cię zarazić zamiłowaniem do ruchu, a nie byłbym w stanie tego wszystkiego zorganizować, gdybym sam konsekwentnie nie dbał o swoją formę.

Każdy członek załogi jest inny dlatego mam na uwadze, że jeden plan A może czasem natrafić na fizyczne blokady niektórych uczestników. Nie martw się – mam cały alfabet planów awaryjnych.


Serdecznie zapraszam na rejs moim jachtem, a żeby nie być gołosłownym zachęcam również do zapoznania się z opiniami na temat naszych rejsów i nas organizatorów, które są dostępne na naszym profilu FB.

Kim jesteśmy? - Galeria 4

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
×